Školenie mechanikov

školení mechaniků

Kvalitný servis automobilov nezávisí len na dobrom vybavení prístrojmi, zariadeniami a náradím, ale rozhodujúcou mierou na odbornej kvalifikácie pracovníkov, ich znalostiach a celkovej odbornej úrovni. UNIVER Slovakia s.r.o. venuje veľkú starostlivosť zaškoľovanie mechanikov pre obsluhu zariadenia, ktoré dodáva. Tieto školenia sa vykonáva najčastejšie priamo v mieste používania prístrojov, teda na dielni užívateľa. Väčšinou je poskytované zákazníkom zadarmo.

Existuje aj vyšší stupeň školenia, ktoré už má charakter zvyšovanie kvalifikácie mechanikov, prijímacích technikov, karosárov, pracovníkov pneuservisu aj vedúcich pracovníkov. Môže pritom ísť ako o prezentáciu noviniek, tak o hlbšie znalosti na zariadenie alebo na náročnejšie servisné technológie.

K najfrekventovanejším témam patrí napr. vyhľadávanie závad a opravy elektronických systémov moderných automobilov, diagnostika podvozkových skupín (meranie geometrie kolies, skúšanie brzdových systémov atď.), Pneuservis, servis klimatizácií, používanie chemotechnických prípravkov v autoservisné praxi, odstraňovanie drobných promáčklin karosérie bez poškodenia laku a pod..

Aktuálne informácie o školeniach možno získať dotazom na obchodné či technické oddelenie.